תפריט יצירת קשר התקשר
כותרת

השקעות נדל"ן בינלאומיות

אם תמיד חלמתם להשקיע את הכסף שלכם בפרויקטים שידיכם אינה משגת, כנראה שחשבתם על השקעות נדל"ן בינלאומיות. תחום השקעות הנדל"ן הוא תחום גדול מאוד וישראל אינה מציעה הכל ועונה על כל הדרישות, אחת הבעיות למשל היא המחירים הגבוהים של הנכסים בישראל. בחו"ל לעומת זאת, ניתן לקנות נכסים זולים יותר עם אופציות לתשואות גבוהות יותר מאשר אלו בישראל. עם זאת, הסיכונים הכרוכים בהשקעות בינלאומיות גדולים יותר. כשאחנו משקיעים בנדל"ן בחו"ל אנחנו לא רואים אותו ולא מודעים למה שמתרחש באזורו. את ישראל אנחנו מכירים, אך את מדינת היעד לא בהכרח. דבר זה עלול להוביל לניתוק מוחלט ביניכם לבין הנכס ולכן הסיכון עולה, ואף יכול להגיע למימדים גבוהים שנובעים מחוסר הבנה וחוסר ידיעה במה שמתרחש בנכס.

בדיוק בשביל זה, ישנן חברות השקעה בישראל שמבצעות את ההשקעה בחו"ל עבורכם. חברות אלו, אשר נדרשות להיות אמינות ושקופות לחלוטין עם הרוכש, עושות את המחקר הנדרש להכרת השוק המקומי לפני רכישה של נכס בחו"ל והן משתפות את המשקיעים במידע ומאפשרות להן להשתתף בפרויקטים אטרקטיביים במדינות שונות בעולם. היעזרות בחברת השקעות נדל"ן, מפחיתה מכם את הלחץ והעבודה ולכן חשוב שהאמון ביניכם לבין החברה יהיה מקסימלי. 

מכיוון שהמחירים של הנכסים בחו"ל זולים יותר מאשר בארץ, ניתן להשקיע בסכומים נמוכים יחסית של 100 אלף ש"ח ומעלה ולמעשה הכסף שלכם "יקנה יותר" וזה עתיד לבוא לידי ביטוי בתשואות. על מנת שתוכלו להתחיל להשקיע בחו"ל, עליכם להיעזר בחברת השקעות מקצועית ובעלת ניסיון - ומעל הכל, אמינה. חברות אלו ילוו אתכם לכל אורך הדרך, ייתנו ייעוץ והכוונה בבחירת הנכס המומלץ ביותר להשקעה וידאגו לכל צרכיכם. 

פנו אלינו עוד היום!