תפריט יצירת קשר התקשר
כותרת

השקעות בנדל"ן מסחרי

הנדל"ן המסחרי הוא היהלום שבכתר כשמדברים על השקעות בנדל"ן. כשמדברים על נדל"ן מסחרי מדברים בעיקר על נכסים שמטרתם היא אינה למגורים. נכסים שנועדו למשרדים, חנויות, מפעלים, מחסנים, עסקים וחברות הם דוגמאות לשימוש בנכסים מסחריים. עם זאת, למרות הרווח הגדול שניתן להשיג בהשקעה בנדל"ן מסחרי שיכול להגיע לעד 10% בשנה, קשה מאוד לבצע עסקאות בתחום הזה. זהו תחום ומבוקש והתהליך עצמו לרכישת הנכסים הוא ארוך ומורכב יותר מרכישת נכס פרטי למגורים. גם אחזקת הנכסים שונה באופן מהותי מאחזקת נכסים פרטיים, זה בא לידי ביטוי בהוצאות שונות, בתשלום מס ובמחירי ארנונה שונים ובעובדה שהשכרת נכסים מסחריים מצריכה הוצאת חשבונית, מה שמצריכה את המשכיר להיות בעל עסק מורשה.

בגלל מורכבות זו, ומסיבות נוספות, השקעות נדל"ן מסחרי מבצעים רק בעזרת חברות מקצועיות ואמינות בתחום הנדל"ן. לנסות להשקיע בתחומים אלו לבד יכול להוביל להפסדים גדולים ולסיבוכים שיכולים לקרות בעקבות חוסר הבנה בתחום, באופן משמעותי יותר מאשר השקעות פרטיות בתחום הנכסים הפרטיים למגורים.

איך מתחילים להשקיע בנדל"ן מסחרי?

בתחום זה, ששונה במהותו מתחום הנדל"ן הפרטי, יש להיכנס עם מקסימום ידע. אדם פרטי אינו יכול להבין את התחום על רגל אחת וההשקעה הנדרשת כדי להבין את התחום הזה מצריכה שנים של ניסיון. לכן הדבר הראשון שצריך לעשות זה להיעזר במומחים בתחום הנדל"ן המסחרי, או בחברת השקעות בשמתמחה בפרויקטים מסוג זה. בעזרת חברות אלו, יהיה ניתן להפקיד את הכסף שלכם בידיים טובות שידאגו עבורכם ויש חיסכון כספי רב בהשכרת שירותיהם של נותני שירות ויועצים שונים. 

עם סכומים קטנים של החל מ-100 אלף ש"ח אפשר להתחיל להשקיע בנדל"ן המסחרי. חברת ההשקעה תבצע עבורכם את כל התהליכים הנדרשים כדי להתחיל להרוויח כסף מההשקעה שלכם. התחילו להרוויח עד היום והשאירו פרטים!